התעמלות במים – אימוני כושר גופני במים

התעמלות במים – אימוני כושר גופני במים

למי זה מתאים?

התעמלות במים – אימוני כושר גופני במים
למעשה, אימוני התעמלות במים אישיים מתאימים לכולם!
היתרון של פעילות ספורטיבית במים אישי הוא באימון תחת עינו הפקוחה של איש מקצוע, אשר יבנה עבורך תכנית אימונים אישית, וימקד את אימון לצרכים הייחודיים לך כמתאמן.אין ספק שאימון אישי תורם גם למשמעת העצמית, מדרבן התמדה, ומקל מאד על היציאה מהבית לטובת השמירה על הכושר הגופני. והיי, מה שטוב לידוענים טוב גם לנו!

אימון אישי לנשים בהיריון

מן הידועים הוא שבתקופת ההיריון חשוב ביותר לשמור על הכושר הגופני ולהכין את הגוף ללידה, אבל לא תמיד פשוט וקל לעשות זאת.
המים הם המקום המתאים ביותר לשמור בו על הכושר הגופני בזמן ההיריון, את תרגישי בזאת מיד, וסביר להניח שגם העובר שבבטנך יגיב בחיוב לעניין בכמה בעיטות משל עצמו…
למרות שבטנך הולכת ותופחת ואת מעלה במשקל את תרגישי קלילה ותוכלי לנוע במים ולבצע פעילות ספורטיבית בטבעיות וללא מאמץ יוצא דופן שעלול לסכן אותך או את העובר.
המים מספקים התנגדות נכונה והאימון במים אינו מהווה מעמסה נוספת על המפרקים ועל השרירים.
אימון התעמלות במים אישי לנשים בהריון מתבצע לפי תכנית מיוחדת המותאמת לאישה ומתקדמת בהתאם לשלב ההיריון בו היא נמצאת.
באימון התעמלות במים אישי לנשים בהריון, מושם דגש מיוחד על פעילות אירובית מתונה , חיזוק השרירים אשר יועילו גם בזמן ההיריון ולאחר מכן , על גמישות ועל המרצת מחזור הדם.

אימון אישי במים לבעלי עודף משקל

לבעלי עודף משקל התעמלות במים היא מתנה ממש!
המים הם המקום היחיד בו תוכלו להתאמן מבלי להעמיס על השרירים ועל המפרקים שיתכן וכבר סובלים מהמשקל העודף, וגם מבלי להרגיש במשקל הגוף.
המים יאפשרו לכם תנועה קלילה, כאילו כבר השלתם מעליכם את כל הקילוגרמים העודפים.
המים הם המקום היחיד בו תוכלו להתאמן בבטחה מבלי להזיע, ומאמן שחייה אישי יתרום למשמעת העצמית, יקל על היציאה מהבית ויסייע בידיכם בהשגת המטרה.

אימון שחייה אישי לסובלים מבעיות אורתופדיות

אם אתם לאחר טיפול ואבחון של פיזיותרפיסט ומעוניינים לחזור לפעילות ולשפר את הכושר הגופני, האימון במים יקל עליכם בהשגת המטרה בקלות ובצורה בטוחה, מבלי להעמיס על השרירים ועל המפרקים.

אימון שחייה אישי לסובלים מפיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה נקראת גם דאבת השרירים ומתאפיינת בכאבי שרירים מפושטים ותחושה של עייפות כרונית. האימון במים הנו כמעט האימון היחיד המאפשר פעילות גופנית בטוחה ואף נעימה ומרעננת לסובלים מפיברומיאלגיה, מבלי להעמיס על השרירים.
המים מכילים ועוטפים, ונודעת להם השפעה מרגיעה על הגוף ועל הנפש, תכנית אימונים סדירה עם מאמן שחייה אישי, תורמת לשיפור משמעותי במצבם של חולי פיברומיאלגיה שנעזרים בשרותי המרכז הישראלי להתעמלות במים.

מוזמנים לפנות אליי ישירות או באמצעות הטופס להרשמה וקבלת פרטים נוספים

054-4671665​​