המרכז הישראלי להתעמלות במים מציג:

הכנס הבינלאומי להתעמלות במים בבריכה העירונית של רעננה. כנס בינלאומי לAQUA FITNESS

בקרוב התאריך לשנת 2024
AEA Logo
Logo

המרכז הישראלי להתעמלות במים שמח להזמינכם לכנס בינלאומי להתעמלות במים, שיתקיים ב 2024.

תוכן העמוד

הרשמו בהקדם וקבלו את היתרונות של מחיר מוזל ומקום בטוח בבריכה!
מחכים לכם.

הזדמנות חד פעמית להכיר תרגילים ואימונים חדשים עם אחת המאמנות הטובות בעולם!

הקליפ של שנת 2023

צוות הכנס והשיעורים שיועברו

Lori A. Sherlock, EdD - לורי א.שרלוק

Lori A. Sherlock, EdD. is an associate professor in the School of Medicine at West Virginia University with over 20 years of experience within the aquatic therapy and exercise industry. She teaches the aquatic therapy curriculum within the division of Exercise Physiology, is an AEA trainer, contributes frequently to Akwa magazine, and was the 2015 recipient of the Aquatic Fitness Professional Global Awarding of the Aquatic Fitness Professional Global Award.
----
היא פרופסור חבר בבית הספר לרפואה באוניברסיטת מערב וירג'יניה עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתעשיית הטיפול וכושר במים. היא מלמדת את תכנית הלימודים של טיפול במים בחטיבה של פיזיולוגיה של המאמץ, היא מאמנת של AEA , תורמת לעתים קרובות למגזין, AKWA של AEA , והייתה הזוכה לשנת 2015 בפרס
----
Aquatic Fitness Professional Global Award של Aquatic Fitness Professional Award

השיעורים שלורי מעבירה

Take Tabata to a new level using various aquatic strategies paired with the Tabatta format to challenge all levels of aquatic exercisers.  Learn 10 different ways to use the Tabatta protocol to enhance various components of fitness with both shallow and deep water applications.

קחו את טבטה לרמה חדשה באמצעות אסטרטגיות מימיות שונות בשילוב עם פורמט הטבטה כדי לאתגר את כל הרמות של מתאמנים מימיים. למד 10 דרכים שונות להשתמש בפרוטוקול כדי לשפר מרכיבים שונים של כושר עם יישומי מים רדודים ועמוקים כאחד.

Combine the power of HIIT training with unilateral movement to engage the body and mind in a challenging core-centric workout.  Learn how to include and create unilateral movements to make your class a HIIT while maintaining purpose and function.

 

HIIT  חד צדדי: שלב את העוצמה של אימון HIIT עם תנועה חד צדדית כדי להפעיל את הגוף והנפש באימון מאתגר ממוקד הליבה. למד כיצד לכלול וליצור תנועות חד צדדיות כדי להפוך את השיעור שלך ל-HIIT תוך שמירה על מטרה ותפקוד.

Exercise can help maintain mobility, reduce healthcare cost and keep seniors independent.  The water is the perfect place to kick-start a senior fitness program that will focus on maintaining or improving an already independent lifestyle.  Learn how to introduce, modify and progress function-focused exercises that will safely meet the daily activity needs of seniors!

 

עשה זאת בעצמך: עצמאות מבוגרים.

פעילות גופנית יכולה לעזור לשמור על ניידות, להפחית את עלויות שירותי הבריאות ולהשאיר קשישים עצמאיים. המים הם המקום המושלם להתחיל בו תוכנית כושר בכירים שתתמקד בשמירה או שיפור של אורח חיים עצמאי ממילא. למד כיצד להציג, לשנות ולהתקדם תרגילים ממוקדי תפקוד שיענו בבטחה על צורכי הפעילות היומיומית של קשישים!

אבלין קנבסקי - Evelyn Kanevski

אבלין קנבסקי מדריכה לזומבי ואקווה זומבה וזומבה גולד, מ 2011 מדריכה להתעמלות במים של AEA מ2013.

השיעורים שאבלין מעבירה

This is a class that uses Zumba formula patterns to enjoy it all.  A Combination of dance in the  water working with choreo of known and loved  Music.

 זהו שיעור שמשתמש בדפוסי נוסחת זומבה כדי ליהנות  משילוב של ריקוד במים עם כוריאוגרפיה  עם שירים  מוכרים ואהובים.

Mushi Debora Harush - מושי דבורה חרוש

Mushi Debora Harush holds an MA in education and physical education. In addition, she is a hydro therapist. She is the founder of the Israeli Aquatic Exercise Center, and an AEA International Aquatic Training Specialist who regularly presents internationally at health and fitness conventions. She is the proud recipient of the 2005 AEA Global Award for Contribution to the Aquatic Fitness industry. She loves combining education, motivation, and creativity to assist others in their quest for better health.
----
מושי דבורה חרוש היא מומחית בינלאומית לאימון כושר במים של AEA שאוהבת לשלב חינוך, מוטיבציה ויצירתיות כדי לסייע לאחרים בחיפוש אחר בריאות טובה יותר. היא בעלת תואר שני בחינוך וחינוך גופני וחינוך מאוניברסיטת חיפה, הידרו תרפיסטית ומייסדת המרכז הישראלי להתעמלות במים. מרצה באופן קבוע בכנסים בינלאומיים בנושאי בריאות וכושר במים. היא הזוכה הגאה של פרס AEA העולמי לשנת 2005, על תרומה לתעשיית הכושר במים.

השיעורים שמושי מעבירה

Mushi Deborah Harush
A combination of programming can refresh your teaching style. Discover the power and potency of a blended aquatic program. that  incorporates aerobic training, HIIT, and strength training. Use only the water for resistance, music as motivation, and unexpected new movements to challenge your participants. to work at their maximum level. If we can keep them moving, we can keep them young.

Keep Them Moving Keep Them Young Mushi Deborah Harush

בשילוב של דרכי אימון שונות נוכל לרענן את סגנון הוראה שלנו. גלה את העוצמה והעוצמה של תוכנית מימית מעורבת המשלבת אימוני אירובי, HIIT ואימוני כוח. השתמש רק במים להתנגדות, מוזיקה כמוטיבציה, וכן תנועות חדשות בלתי צפויות לאתגר את המשתתפים שלך לעבוד ברמה המקסימלית שלהם. אם נוכל לשמור עליהם בתנועה , נוכל לשמור אותם צעירים.

לוח זמנים

כנס הבינלאומי לAQUA FITNESS של AEA והמרכז הישראלי להתעמלות במים
28/5/2023

HOUR שעה
CLASS שיעור
PLACE מקום
INSTRUCTOR מדריך
08.00 – 09.00
התייצבות ורישום
רחבת הכניסה
09.00 – 09.45
DANCE & SPLASH
Shallow water
אוולין קנבסקי
10:00 – 11:15
UNILATERaL HIIT
Shallow Water
LORI SHERLOCK
11.15 – 12:00
KEEP THEM Moving keep them young
SHALLOW WATER
MUSHI HARUSH
12:15 – 13:15
10 ways to Tabata
shallow water
LORI SHERLOCK
13.15-14.00
LUNCH BREAK
הפסקת התרעננות
14.00-14.45
Do it yourself Senior independence
Shallow water
LORI SHERLOCK
15.15-16.00
Do it yourself Senior independence
Lecture הרצאה ושאלות
LORI SHERLOCK

כנס הבינלאומי לAQUA FITNESS של AEA והמרכז הישראלי להתעמלות במים 29/5/2022 בבריכה העירונית של רעננה.

עלות והרשמה

תשלום באשראי ע״פ ההנחיות הבאות:

הרשמה מוקדמת עד 24 לאפריל
הרשמה מאוחרת מה- 25 לאפריל
מדריכי AEA
420 ש”ח
470 ש”ח
אחרים
500 ש”ח
550 ש”ח

תאריך הכנס - יום ראשון ה - 28/05/2023 בשעות 09:00 - 16:20 בבריכה העירונית של רעננה.

דמי ביטול:

  •  עד ל 14/5/2023 – יוחזר מלוא הסכום.
  • מ 15/5/22 עד 27/05/22  חיוב של 150 ש”ח.
  • ביום הכנס לא ניתן לקבל החזר

הכניסו פרטים והירשמו!

לקבלת עזרה בהרשמה התקשרו למושי:

Logo